Навіть найякісніша косметика не дасть результату, якщо ви її неправильно наноситимете. І зараз йдеться не про підбір косметики під тип шкіри або послідовность її нанесення, а саме про механічний процес цього самого нанесення косметики на шкіру.
Скільки разів ми це робимо? Якщо порахувати всі процедури, то не один і не два: очищення, тонізація, сироватка, крем, тональний крем, макіяж, а потім знову очищення, тонізація, живлення. При неправильному нанесенні косметичних засобів шкіра може додатково розтягуватись, вікові зміни настануть раніше. Так що давайте перестанемо бездумно втирати крем у шкіру, а робитимемо це правильно і осмислено.
ХТО ТАКИЙ ЛАНГЕР І ЩО ЦЕ ЗА МАСАЖНІ ЛІНІЇ
У середині XIX століття німецький вчений-фізіолог Карл Лангер звернув увагу, що шкіра у різних напрямках розтягується по-різному. Є лінії, якими вона більш розтяжна, є й інші лінії, де шкіра розтягується менше. Вчений вирішив, що в лініях меншого розтягування розташовані пучки еластинових та колагенових волокон, які разом із лицьовими мязами і створюють своєрідний каркас. Цей каркас не дозволяє земному тяжінню спотворювати риси нашого обличчя завчасно. Такі лінії міцності назвали на честь вченого: лінії Лангера. Саме вони перешкоджають обвисанню шкіри під впливом гравітації.
Теорію перевірили та підтвердили вчені сучасності та по лініях Лангера працюють усі кваліфіковані косметологи та масажисти.
ЧОМУ ПОТРІБНО НАНОСИТИ КОСМЕТИКУ ПО ЛІНІЯХ ЛАНГЕРА
Лінії Лангера найменш уразливі при нанесенні косметики, адже саме в цих напрямках шкіра розтягується найменше. Уявляєте, якщо ви неправильно наносите косметику, то самі розтягуєте свою шкіру, а робите ви це регулярно по кілька разів на день.
До того ж лінії Лангера повторюють лінії мязів обличчя, а значить правильне щоденне нанесення косметики перетворюється ще й на профілактичний масаж. Більше того, відтік лімфи теж йде вздовж цих ліній, і ви можете навіть усунути або зменшити набряклість.
Глибоке опрацювання ліній Лангера дозволяє поліпшити овал обличчя, зменшити глибину зморшок і заломів, але тут вже йдеться про професійному масажі обличчя.
МЕТОДИКА НАНЕСЕННЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ ЗА ЛІНІЯМИ ЛАНГЕРА
Хороша новина — все просто і освоїти методику може кожен із вас. Щоб зрозуміти, як проходять лінії Лангера, не потрібно закінчувати медичний університет. Будь-які косметичні засоби, буквально все, що ми втираємо в обличчя, потрібно наносити так:
Починаємо завжди з чола. Від його середини рухаємось пальцями по дузі до скронь.
По носі рухаємося так: від кінчика носа вгору до перенісся, від крил носа теж вгору до бічної частини перенісся.
Тепер щоки: від куточків губ пальці ковзають до "козелка" вуха, потім по лінії над верхньою губою до скронь.
Від центру підборіддя наносимо косметику, рухаючись до вилиць і мочок вух.
Не забуваємо про шию. На неї наносимо крем так: під підборіддям знизу нагору, а з боків зверху вниз.

 

ЯК НАНОСИТИ КОСМЕТИКУ НА ОБЛАСТЬ НАВКОЛО ОЧЕЙ
Так, про очі хочеться поговорити окремо, адже шкіра навколо них найтонша і найніжніша. В неї взагалі не можна нічого втирати, а тільки вбивати, тобто нанести засіб на подушечки пальців і злегка поплескувати ними по шкірі. Робити це теж потрібно у правильному напрямку.


Ось у такому:
Починаємо з нижнього віка: рухаємося рухами, що поплескують, від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.
Переходимо до верхнього віка. Теж похловуємо, але навпаки — від внутрішнього куточка до зовнішнього.
Весь рух йде по колу.