НАВІЩО ПОТРІБНІ БРОВИ ТА ВІЇ
Брови та вії складаються із щетиністих волосків. Вони відрізняються більшою щільністю, ніж пушкове та довге волосся. Як і будь-яке інше волосся, вії та брови складаються з кореня та стрижня. Фолікули щетинистих волосків розташовані глибоко в шкірі, наприклад, цибулина війного волоска знаходиться на глибині 2 мм, цибулина у них широка.

Стрижень складається з:

внутрішньої серцевини та в її складі великий відсоток кератину
кіркового шару - ороговілі клітини, які надають віям і бровам міцність
кутикула – тонкі клітини, які покривають вії як черепиця та захищають волоски від впливу зовнішнього середовища.
Волосся брів і вій росте протягом усього життя. Період їхнього зростання від 28 до 150 днів. А це означає, що будь-яким засобом для зростання брів та вій потрібно користуватися регулярно не менше 28 днів, щоб побачити результат. Не існує чарівного засобу, який через тиждень застосування збільшить густоту та щільність вій у два рази.

ДОГЛЯД ЗА БРОВАМИ ТА ВІЯМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Знайте, що брови та вії потребують очищення. Цей етап не можна пропускати. Залишки туші, тіней, олівця для брів можуть забивати волосяні фолікули, накопичуватися на лінії зростання, через це біля фолікулів зменшується кровообіг, може розвинутись запалення. Ретельно знімайте косметику з вій, для цього підійдуть міцелярна вода , піна, молочко для зняття макіяжу.І, звичайно ж, якщо хочеться відростити густі брови – необхідно застосовувати сироватку для зростання вій та брів EcoVita з пептидами, активами та вітамінами. Тут важливою є регулярність застосування мінімум протягом місяця.