Фітостероли гірчиці- Багатофункціональний активний інгредієнт широко застосовується в косметиці для догляду за волоссям, завдяки їх здатності відновлювати волосся, покращувати його яскравість і еластичність, а також кондиціонувати.

 Застосування фітостеролів гірчиці у складі косметичних засобів для волосся здатні творити дива. Нижче ми ділимося всіма позитивними властивостями компонента, які підтверджені практичними дослідженнями.

 

Натуральні пасма волосся милися за допомогою нейтрального шампуню, а потім наносився плацебо ополіскувач або з вмістом Plantasens Crambisol 5%. Після чого оцінювалися такі параметри, як: яскравість волосся, еластичність, розчісування, міцність, електростатичність. Проникає в кортекс стрижня волосся і працює з пролонгованим ефектом, показуючи посилення проникнення через 8 годин.

Збільшує товщину волосся. Ви напевно не знали, але 31% бразильців страждає від витонченого волосся. Це найбільш серйозна проблема догляду за волоссям у цій країні, яка не має однозначного рішення. Але фітостероли гірчиці здатні вступити в боротьбу зі стоншенням волосся і показують результат вже після першого застосування: волосся в 4 рази товщі після одноразового використання кондиціонера з 5% Plantasens Crambisol у складі, тобто актив має миттєвий ефект на діаметр стрижня волосся. Кондиціонер з Crambisol робить волосся в 4 рази товщі, ніж кондиціонер плацебо Покращує еластичність та підвищує міцність утричі. Тобто через 12 циклів миття еластичність волосся підвищилася на 191%.

 

Коротко про переваги використання фітостеролів у косметики.

Вплив на яскравість волосся: після 12 циклів миття\поліскування яскравість волосся збільшується на 50% Вплив на еластичність: після 12 циклів миття\поліскування еластичність зростає на 191 % Проникнення аж до кортексу Вплив на розчісування: покращує розчісування волосся у вологому стані і знижує кількість волосся, що випало при розчісуванні. Плівкоутворюючі властивості: має миттєвий ефект і надає об'єму волоссю Електростатичність: не виявляє електростатичного впливу на волосся